AKTUÁLNĚ nabízené pracovní pozice

Oblast: celá ČR.

náplň práce

  • Komunikace s potenciálními klienty a plánování osobních návštěv.
  • Zaměřování zařízení v místě realizace.
  • Proměňování poptávek v realizace.

požadujeme

  • Velmi dobré technické znalosti a zkušenosti v oboru.
  • Obchodního ducha a komunikativní povahu.
  • Středoškolské/vysokoškolské vzdělání.
  • ŘP skupiny B.

nabízíme

  • Motivační finanční ohodnocení.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Práci z domova.
  • Služební auto, ntb, tablet a telefon.
  • Přátelské administrativní zázemí s nejlepší kávou v Praze 🙂

Oblast: Čechy / Morava

náplň práce

  • Montáž a servis klimatizace, vzduchotechniky, tepelných čerpadel.
  • Diagnostika závad, návrhy řešení.
  • Nákup drobného materiálu, komunikace se zástupci klientů.

POŽADUJEME

  • SŠ/SOU technického zaměření.
  • ŘP sk. B.
  • VÝHODOU, ALE NE PODMÍNKOU:
  • Praxe v oboru.
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. (resp. 250/2021 Sb).
  • Svářecí průkaz ZG 1
  • Oprávnění k nakládání s chladivy dle zákona č. 483/2008 o ochraně ovzduší

NABÍZÍME

  • Motivační mzdu (bonusy a osobní ohodnocení).
  • Odborná školení a zkušenosti v oboru.
  • Služební auto a telefon, pracovní oblečení, 5 týdnů dovolené.
  • Přátelský tým kolegů a zázemí.

své životopisy posílejte na:

vachkova.michaela@stark-klima.cz